Etkinlik Takvimi

Ara
7
Cum
Batumi Build 2018 @ Euphoria
Ara 7 – Ara 9 all-day
Batumi Build 2018 @ Euphoria | Bakü | Azerbaycan

BATUM’DA YAPI MALZEMELERI VE TEKNOLOJILERI 8. ULUSLARARASI FUARI

“GEONETEXPO” LTD, sizlere ürünlerini geniş bir tüketici kitlesine ve bina ve tasarım alanındaki yeni teknolojilerin yeniliklerine tanıtma fırsatı verecek olan fuara katılmaya davet ediyor. Ayrıca, iş görüşmeleri yapabilir ve ikili toplantılar yapma ve hem yerel hem de yabancı şirket temsilcilerinden müzakereler yapma fırsatına sahip olabilirler.

Serginin katılımcı ülkeleri şu ülkelerden: Azerbaycan, Türkiye, İran, Ermenistan, İsrail, Polonya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Rusya vb.

 

Sergi, Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümeti, Ajara Maliye ve Ekonomi Bakanlığı, Batum Belediye Binası, Ajara Ticaret ve Sanayi Odası, Gürcistan Uluslararası Yatırımcılar Derneği, Ajara TV ve TV 25 (medya desteği) tarafından desteklenmektedir.

Oca
14
Pts
BAU 2019 @ Messe Munchen
Oca 14 – Oca 19 all-day
BAU 2019 @ Messe Munchen | Münih | Bavyera | Almanya

Münih’te düzenlenen Uluslararası Yapı Fuarı konusunda en önemli ve en kapsamlı fuarıdır. BAU fuarına dünyanın her yerinden birçok katılımcı iştirak etmektedir. Sizler de yabancı pazarlardaki payınızı artırmak istiyorsanız, sektöründeki son gelişmeleri yerinde görme imkanı yaratan bu dünya fuarını mutlaka ziyaret ediniz.

16 – 21 Ocak 2017 / ALMANYA – Münih

fuarda sergilenecek ana konular …

Alüminyum – Alüminyum işleme profiller, sistemleri, cephe, tente sistemleri, pencereler, kapılar / girişler / çerçeveler, makineler / aletler, Kimyasal Yapı Ürünleri – sıvalar / vernikler / boyalar, yapıştırıcılar, izolasyon malzemeleri, sızdırmazlık ürünleri, yapı araçları, BAU IT – inşaat için yazılım ve donanım, Zemin Kaplamaları – elastik, tekstil, katı, Hizmetler, Enerji / Solar Technology – fotovoltaik, güneş-termal, klima / havalandırma teknolojisi, ısıtma teknolojisi, Bina Otomasyon / Kontrol Sistemleri, Cam – Cam yapı malzemeleri, cam cepheler / yapılar, folyolar, Ahşap / Plastik – ahşap / plastik malzemeler, iç işleri, ahşap yapı, Geleceğe yatırım – Forum, dernekler, genç şirketler, Fayans / Seramik – fayans, seramik, sıhhi tesisat / teknoloji, aksesuarlar, Taş / Cast Taş, Kilitler / Parçaları / Güvenlik – kilitler, silindirler, bağlantı parçaları, anti-saldırı sistemleri, erişim kontrol sistemleri, Çelik / Paslanmaz Çelik / Çinko / Bakır – çelik işleme profiller, sistemleri, cephe, tente sistemleri, kapı / kapılar / çerçeveler, makineler / aletler, Taşlar / Topraklar – taşlar / topraklar, kireç-kum tuğla, beton, kuru inşaat, prefabrik yapı, yalıtım malzemeleri, sıvalar, şaplar, Kapı / Park Sistemleri – kapı sistemleri, otopark sistemleri, sürücü teknolojisi, kapı / kapılar / çerçeveleri, Kapılar ve Pencereler – ahşap, plastik, cam, alüminyum, panjur, tente sistemleri, Tuğlalar / Çatı inşaat – tuğla, kiremit, baca malzemeleri, çatı kaplama malzemeleri, çatı pencereleri,…

Şub
12
Sal
BUDMA @ Poznan City Center / Pologna
Şub 12 – Şub 15 all-day
BUDMA @ Poznan City Center / Pologna | Poznań | wielkopolskie | Polonya

Poznan Uluslararası Fuarı, Polonya’nın en büyük ve Orta ve Doğu Avrupa’daki en hızlı büyüyen ticaret fuarı ve konferans merkezlerinden biridir. Poznan’da her yıl düzenlenen 80 fuar ve 400 kongre arasından BUDMA, Uluslararası İnşaat ve Mimarlık Fuarı, modern teknolojilerin ve yapı malzemelerinin üretici ve distribütörlerinin ticaret temsilcileri, mimarlar, müteahhitler ve yatırımcılar ile en önemli buluşma yerlerinden biridir. Her yıl Polonya’dan ve yurtdışından yaklaşık 1000 katılımcı, en son teklifini dört yoğun gün boyunca sunuyor!

BUDMA, inşaat sektöründe yenilikçi çözümlerle ilgilenen on binlerce profesyonelin ilgisini çekiyor, deneyim alışverişi, uzmanlık kazanıyor ve her sene her şeyden önce iş toplantıları yapıyor.

Şub
19
Sal
Kitchen Bath Ind. Show (KBIS) @ Las Vegas
Şub 19 @ 09:00 – Şub 21 @ 17:00
Kitchen Bath Ind. Show (KBIS) @ Las Vegas | Las Vegas | Nevada | Birleşik Devletler

Premier Mutfak ve Banyo Tasarımı Etkinliği

Mutfak ve Banyo Endüstrisi Fuarı (KBIS), Kuzey Amerika’nın mutfak ve banyo tasarımının tüm yönlerine adanmış en büyük ticaret fuarıdır. 600’ün üzerinde lider markanın en yeni tasarımlarıyla dolu geniş fuar alanıyla, katılımcılara ve katılımcılara ağ kurmak, fikir alışverişinde bulunmak ve işlerini kurmak için en iyi destinasyon sağlayan tek durak noktasıdır.

Ürünler :

Mutfak ve banyo ekipmanları – cam, çerçeve, ayna, mutfak mobilyaları ve yan sanayi, aksesuarlar, havalandırma, vantilatör sistemleri,dekoratif boru tesisatı, fayans, seramik ve taş kaplama, duş ekipmanları – küvet, buhar banyosu, sauna, Kabinler, Lavabo, Musluk ve Su Tesisatı aksamları, Sıhhi Ekipmanlar, Küvetler, Depolama Üniteleri, Su Isıtıcılar, Aspiratörler ve Fanlar, Sauna, Jakuzi, Kaplıcalar, Duş Aksesuar ve Ekipmanları, Yer Döşemesi, Seramikler, Taş ve Mermer Döşeme, Buhar Odaları, Banyo ve Mutfak Perdeleri ve tekstil ürünleri, Duvar döşeme, Dekoratif ve oymalı malzemeler, Mutfak Uygulamaları, diğer Banyo ve Mutfak Ekipmanları

Şub
26
Sal
Civil Enjoy ’19 @ İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa İnşaat Bölümü
Şub 26 – Şub 28 all-day
Civil Enjoy '19 @ İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa İnşaat Bölümü | İstanbul | Türkiye

Türkiye’nin lisans bazında en büyük kariyer günleri etkinliklerinden olan Civil EnJoy’19 için oluşturulmuş etkinlik sayfasındasınız. Etkinliğimizin bu sene 12. yaşına girmesi mutluluğunu yaşamaktayız.

Tek isteğimiz sizlere daha iyi yardımcı olabilmemiz için soruları cevaplamanız. Daha sonra arkanıza yaslanıp etkinliğimizi bekleyebilirsiniz. Ancak mutlaka yerinizi ayırtın 🙂

Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

26-27-28 Şubat tarihlerinde inşaat mühendisliğinin en büyük firmaları ve bir çok sosyal konuşmacımızla sizleri buluşturacağımız etkinliğimizin detaylarını instagramda @iuinsaatkulubu.c adresini takip ederek öğrenebileceksiniz.

Etkinliğimiz ücretsizdir.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa İnşaat Kulübü ailesi