Etkinlik Takvimi

Kas
28
Çar
The Big 5 Show
Kas 28 @ 11:39 – 12:39
The Big 5 Show

Dubai’de düzenlenen Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı konusunda en önemli ve en kapsamlı fuarıdır. The Big 5 fuarına dünyanın her yerinden birçok katılımcı iştirak etmektedir. Sizler de yabancı pazarlardaki payınızı artırmak istiyorsanız, sektöründeki son gelişmeleri yerinde görme imkanı yaratan bu dünya fuarını mutlaka ziyaret ediniz.

Fuarda sergilenecek ana konular;

Banyo, Mutfak & Sağlık Gereçleri, Metal / Çelik / Alüminyum, Hizmetler Boru Hatları İnşaat, Sistemler Tesisat / Su Teknolojisi Taşıma, Dekoratif Ürünler Güvenlik ve Güvenlik Ekipmanları, Kapılar ve Pencereler İskele, Elektrik Sistemleri Yazılım / BT, Cilası (Kaplama, Boyama, Alçı, Fayansları), Özel İnşaat (Yüzme Havuzları, Çeşmeler) Yangın Söndürme ve Koruma, Termal Nem, Cam ve Cam, Koruma / Yalıtım, HVAC Araçlar, Peyzaj Ürünler ve Hizmetler, Ahşap, Plastik ve Kompozit, Mermer / Seramik / Taş,…

 

 

Oca
28
Pts
CEVISAMA 2019 @ İSPANYA - Valencia
Oca 28 @ 09:00 – Şub 1 @ 17:00
CEVISAMA 2019 @ İSPANYA - Valencia | València | Comunidad Valenciana | İspanya

Cevisama, dünya çapında 90.000’den fazla profesyonelin ilgisini çekebilecek sürekli bir büyüme fuarıdır. Kaldırım ve seramik fayans endüstrisinin en modern ürünlerini bir araya getirir; Fritler, emayeler ve seramik renkleri; kavrama ve takım için hammadde ve malzemeler; seramik makineleri; banyo ekipmanları ve doğal taş. Distribütörler, mimarlar ve iç mimarlar için önemli bir profesyonel toplantıdır; üreticiler için uygun bir ticari platform ve son trendler için önemli bir buluşma noktası.

SEKTÖRLER

Seramik fayans, Doğal taş, Banyo donanımları, Emayeler, fritler ve seramik renkleri, Fayans ve tuğlalar, Cam bloklar, Hammaddeler, Mobilya katılımcıları, Döşeme ve kaplama için takım malzemeleri.

Şub
5
Sal
UNICERA @ CNR Expo
Şub 5 – Şub 9 all-day
UNICERA @ CNR Expo | İstanbul | Türkiye

Dünya seramik sektörü İstanbul’da buluşacak

Dünyanın en büyük iki seramik, banyo ve mutfak fuarından biri UNICERA İstanbul, 5-9 Şubat 2019 tarihlerinde, CNR EXPO İstanbul’da, milyonlarca dolarlık ihracat potansiyeline ev sahipliği yapacak. Fuar, 160 bin metrekare alanda organize edilecek.
Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı olma özelliğini de taşıyan UNICERA, 4 kıtadan 20 bini yabancı, 100 bin profesyonel ziyaretçi hedefi ile düzenlenecek. ABD, Almanya, İtalya, Fransa, İngiltere ve İspanya olmak üzere, Polonya, Bulgaristan, Makedonya, Rusya, Gürcistan, Libya, Fas, Cezayir, Suudi Arabistan, Katar, İran ve İsrail’in de aralarında olduğu 128 ülkeden gelecek olan alım heyetleri, katılımcılarla ikili görüşmeleri yapacak.
Avrupa, Amerika, Afrika, Orta Doğu ve Bağımsız Devletler Topluluğu’nun seramik, banyo ve mutfak taleplerini karşılayan UNICERA’da yeni ürün ve modeller dünya seramik sektörü ile buluşacak. Her yıl, 1000’in üzerinde markayı, uluslararası alıcılarla buluşturan UNICERA’nın organize edildiği CNR Expo İstanbul, Türkiye ve yakın coğrafyası için ” Seramiğin Ticaret Merkezi” olarak biliniyor. Fuara katılan firmalar Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu, Orta Asya, Avrupa, Kuzey Afrika, Bağımsız Devletler Topluluğu’nun seramik, banyo ve mutfak ithalatını da karşılıyor.
Fuarı ticari ataşelikler de destekliyor
Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenen fuara Almanya, Avusturya, Belçika, Brezilya, Fransa, Hindistan, İngiltere, İran, İspanya, İtalya, Malezya, Pakistan, Peru, Portekiz ve Rusya, gibi 38 büyükelçiliğin 100’e yakın ticari ataşesi de katılımcı ve ziyaretçi desteği sağlıyor.
CNR Holding Kuruluşu İstanbul Fuarcılık, Türkiye Seramik Federasyonu (TSF) ve Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği (TIMDER) iş birliğinde organize edilecek fuarda Banyo ürünleri, zemin-duvar kaplamaları, seramik işleme teknolojileri, mutfak ürünleri, dekorasyon ürünleri, ambalajlama, depolama gibi ürün grupları sergilenecek.

 

Şub
12
Sal
BUDMA @ Poznan City Center / Pologna
Şub 12 – Şub 15 all-day
BUDMA @ Poznan City Center / Pologna | Poznań | wielkopolskie | Polonya

Poznan Uluslararası Fuarı, Polonya’nın en büyük ve Orta ve Doğu Avrupa’daki en hızlı büyüyen ticaret fuarı ve konferans merkezlerinden biridir. Poznan’da her yıl düzenlenen 80 fuar ve 400 kongre arasından BUDMA, Uluslararası İnşaat ve Mimarlık Fuarı, modern teknolojilerin ve yapı malzemelerinin üretici ve distribütörlerinin ticaret temsilcileri, mimarlar, müteahhitler ve yatırımcılar ile en önemli buluşma yerlerinden biridir. Her yıl Polonya’dan ve yurtdışından yaklaşık 1000 katılımcı, en son teklifini dört yoğun gün boyunca sunuyor!

BUDMA, inşaat sektöründe yenilikçi çözümlerle ilgilenen on binlerce profesyonelin ilgisini çekiyor, deneyim alışverişi, uzmanlık kazanıyor ve her sene her şeyden önce iş toplantıları yapıyor.

Şub
13
Çar
Adana İnşaat 2019 @ TTüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkez
Şub 13 – Şub 17 all-day
Adana İnşaat 2019 @ TTüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkez | Adana | Türkiye

İnşaat Sektörünün Büyük Buluşmasını Kaçırmayın!
Kuruluşumuz TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş  tarafından, Çukurova Fuarcılık A.Ş. ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteği ile düzenlenen, Adana İnşaat 2019 – 13. Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri Fuarı, Adana IHS 2019 – Adana 12. Isıtma Soğutma Havalandırma Doğalgaz Teknolojisi, Tesisat ve Yalıtım Fuarı ve Adana Kent 2019 Fuarı, eş zamanlı olarak 13-17 Şubat 2019 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Buildex @ Vancouver Convention Centre West
Şub 13 – Şub 14 all-day
Buildex @ Vancouver Convention Centre West | Vancouver | British Columbia | Kanada

BUILDEX VANCOUVER , bölgedeki gayrimenkullerin tasarım, inşaat ve yönetimi için en önemli ticaret fuarlarından biridir. Ziyaretçiler, sektördeki en yeni ürünleri ve trendleri keşfedebilirler. Serginin yanı sıra, mimarlık ve tasarım, inşaat, bina yönetimi, çevre dostu ve profesyonel gelişim konularında uzmanların konuştuğu bir konferans düzenlenecektir. Ayrıca, endüstri profesyonelleri burada meslektaşlarıyla yeni ilişkiler kurmak ve fikir alışverişinde bulunmak için bir fırsata sahipler.

Buildex, Vancouver’da 13 Şubat Çarşamba, 14 Şubat 2019 tarihleri ​​arasında 2 gün sürecek.

Ürün grupları: klimalar, kapıcılar, temizleyiciler, soğutma sistemleri, kapılar, asansörler, cepheler, döşeme, mobilya, ısıtma sistemleri, aydınlatma, kilitleme sistemleri, güvenlik sistemleri, gözetleme sistemleri, duvar kaplamaları, pencereler,…

Mar
10
Paz
THE BIG 5 SAUDI @ Suudi Arabistan - Cidde
Mar 10 @ 16:00 – Mar 13 @ 22:00
THE BIG 5 SAUDI @ Suudi Arabistan - Cidde | Cidde | Mekke | Suudi Arabistan

The Big  5 Saudi inşaat uzmanlarını dört gün boyunca araştırma, keşif ve gerçek iş için bir araya toplar. Etkinlik, siz ve diğer endüstri profesyonellerinin inşaat sektörünün her yönü hakkında detaylı bilgi sahibi uzmanlarla yüz yüze gelmeleri için nadir bir fırsattır. Fuar alanında, yeni trendler hakkında bilgi edinebilir, en yeni yerel ve uluslararası ürünleri bulabilir ve bir sonraki projenizde nasıl yardımcı olabilecekleri konusunda üreticilerini ve distribütörlerini sorgulayabilirsiniz. İhtiyacınız olan şeyi bulmanızı kolaylaştırmak için düzenlenen etkinlik, tedarikçilerimizi sekiz anahtar sektöre ayırıyoruz, böylece tanışmak istediğiniz tüm insanlar her zaman elinizin altında olacaktır.ı

Mar
19
Sal
InterBuildExpo @ Ukrayna
Mar 19 – Mar 22 all-day
InterBuildExpo @ Ukrayna | Kiev | Ukrayna

İnşaat ve mimarlık alanındaki en önemli profesyonel etkinliklerden biri olan InterBuildExpo,  inşaat pazarının en yeni teknolojileri ve malzemeleri, toplam 28.000 m2 alan olmak üzere üç salonda sunulacaktır.

Nis
4
Per
Samsun İnşaat Fuarı @ Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi
Nis 4 – Nis 7 all-day
Samsun İnşaat Fuarı @ Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi | Samsun | Türkiye

SEKTÖR 5.KEZ SAMSUN İNŞAAT FUARI’NDA BULUŞUYOR

Yapı, inşaat malzemeleri, tesisat, ısıtma, soğutma, havalandırma, doğalgaz teknolojilerine dair tüm yenilikler ve gelişmeler 4-7 Nisan 2019 tarihleri arasında Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi, Samsun 5.İnşaat Fuarı’nda. Yapı sektöründe çığır açan projelerle insanımıza modern yaşam biçimleri sunmaya hazırlanan birçok firmanın katılımı ile SAMSUN İNŞAAT FUARI 2019 şehrimizde ve ülkemizde fark yaratmak, Samsun’ u ve Karadeniz’ i sektörün en önemli merkezlerinden birisi haline getirmek için, Tüyap Samsun çatısı altında gerçekleştirilecektir.

Haz
18
Sal
Yapı Fuarı @ TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi
Haz 18 @ 12:21 – Haz 22 @ 13:21
Yapı Fuarı @ TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi | İstanbul | Türkiye

 

Dünyayı Türkiye’de misafir ediyor

Yapı – TurkeyBuild İstanbul, Türkiye, Balkanlar, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Rusya ve BDT’den yapı sektörlerinin temsilcilerini bir araya getiriyor. En son ürün yeniliklerini tanıtma ve keşfetme fırsatı sunan etkinlikler, iş geliştirme platformları olarak da hizmet vermektedir. Ayrıca fuarlar endüstri profesyonellerini desteklemek ve sektöre fayda sağlamak için zengin içerikli iş programlarına da ev sahipliği yapar.

Bölgesel gücü arttırmayı hedefleyen nitelikli fuar içeriği

İş Geliştirme Paltformu Etkinlikleri, Konuk Ülke, Konuk Bölge, Hedef Pazar projeleri ve Altın Mıknatıs Stand Tasarım Ödülleri’ni kapsayan fuar içi etkinlikler inşaat sektörünün kurumsal itibar araçları haline geldi. Fuarlar bu nitelikleriyle Türkiye’nin inşaat sektöründe yükselen bir yıldız olmasına katkıda bulunuyor. Yapı Fuarı, yürüttüğü uluslararası işbirlikleriyle dünya genelindeki bilgi ve iş fırsatlarının bölgeye aktarılmasına aracılık ediyor.

Yapı – Turkeybuild İstanbul, ITE Group plc.’nin Türkiye ofisi olan YEM Fuarcılık tarafından düzenleniyor.

Dünya çapında yılda 150’yi aşkın fuar ve konferans düzenleyen ITE Group, dünyanın önde gelen uluslararası ticaret fuarları ve konferanslarının organizatörlerinden biridir. YEM Fuarcılık’ın 42 yıllık deneyimi ve ITE Group’un güçlü küresel ağı tek bir çatı altında birleşerek sektör için yeni iş fırsatları yaratıyor.

YEM Fuarcılık, BAU ve MosBuild gibi tanınmış inşaat sektörü fuarlarıyla işbirliği yaparak ticari işbirliğini geliştirmek ve ihracat odaklı projeler yürütmek için üreticiden nihai kullanıcıya kadar çok sayıda profesyoneli bir araya getiriyor.