Betonik Fikirler Proje Yarışması

0

Sabancı Holding ve Heidelberg Cement ortaklığında kurulan, çimento ve hazır beton sektöründe Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden Akçansa tarafından düzenlenen ve bu sene 10.’su yapılacak olan Betonik Fikirler Proje Yarışması’nda 3 aralık 2018’de başlayan başvurular 28 şubat 2019 tarihine kadar devam edecek.

Türkiye’deki üniversitelerin tüm fakültelerinden lisans, yüksek lisans öğrencilerine ve akademisyenlere açık olan yarışmada dereceye girenlere ödülleri mayıs ayı içinde düzenlenecek bir törenle verilecek.

Bu sene “Yapıda Dijital Dönüşüm” teması altında yapılacak yarışmada, mevcut bir değer zincirinin dijital teknolojilerle yenilenmesi, ürün geliştirme, başarılı bir iş modelinin uygulanması, müşteri beklenti ve isteklerinin insan, iş modeli ve nesneler arası düzenleme ile çözülmesi gibi konularda inovatif fikirler dereceye girmeye çalışacak.

Yarışmaya öğrenciler ve akademisyenler, farklı fakülte ve bölümlerden en az 2, en çok ise 4 kişilik gruplar halinde katılabiliyor. Yarışmada birinci olan grup üyeleri Heidelberg Cement Almanya Teknik Ziyareti, ikinci grup üyeleri iPad ve üçüncü grup üyeleri Apple Watch kazanacak.

Yorum Bırakın