Değişik Tasarım Yarışması

0

Yarışmanın Amacı:
İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Tic. A.Ş. (İZFAŞ)’ın 25. MARBLE Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı etkinlikleri kapsamında ikinci kez düzenlediği Genç Yaratıcı Fikirler Platformu – “Değişik Tasarım Yarışması”sının amacı; genç tasarımcılar ile sektörün yenilikçi firmalarını bir araya getirmek ve Türkiye’nin doğaltaş sektörüne genç tasarımcılar ile ivme kazandırmaktır.

Katılım Koşulları:
– 18 yaşını doldurmuş ve 35 yaşını aşmamış olmak,

– Endüstriyel tasarım, içmimarlık, peyzaj ve mimarlık gibi tasarım bölümlerinde ve/veya seramik, heykel gibi güzel sanatlar fakültelerine bağlı bölümlerde lisans ve ön lisans bölümlerinden yeni mezun olmuş veya halen okuyor olmak,

– Sektöründe tanınmış bir isim veya marka olmaması, sektöre yönelik ürünlerle ilgili kendi adına kayıtlı bir iş yerine sahip olmamak.

Teslim Şekli:
Tasarımlar JPG formatında en fazla 3 adet görselden oluşan koleksiyon halinde gönderilecektir. Yatay A3 formatına uygun ve yüksek çözünürlüklü üretilmelidir. Tasarımlar yukarıda belirtilen katalog formunda proje ile birlikte ceren.demirel@izmirfair.com.tr adresine iletilmelidir.

Tasarımların 15 Ocak 2019 tarihine kadar internet ortamında gönderilmemesi durumunda; tasarımlar daha sonra posta, kargo ya da elden teslim edilse dahi değerlendirmeye alınmayacaktır.

Ödüller:
Marble “En Değişik” Tasarım Ödülü (en fazla 3 adet): 5.000’er TL
Üretilen tasarımların arasından seçilecek 3 ürünün tasarımcılarına ve bu projeleri destekleyen firmalara “Marble En Değişik Tasarım Ödülü” tasarım plaketi verilir.

Marble “İş birliği” Tasarım Ödülü:
Üretim sürecine yansıyan işbirliği ve süreç odaklı başarılı çalışmalar arasından seçilecek 2 projenin tasarımcısı ve bu projeleri destekleyen firmalara “Marble İşbirliği Tasarım Ödülü” tasarım plaketi verilir.

Marble “Değişik” Tasarım Ödülü:
Üretilen tüm tasarımların sahiplerine ve Genç Yaratıcı Fikirler Platformunu destekleyen tüm firmalara “Marble Değişik Tasarım Ödülü” tasarım plaketi verilir.

Yorum Bırakın