TİMÖB ’18

0
When:
27 Nisan 2018 – 1 Mayıs 2018 all-day
2018-04-27T00:00:00+03:00
2018-05-02T00:00:00+03:00
Where:
TED Üniversitesi
Kültür Mahallesi
Ziya Gökalp Cd. 47-48, 06420 Çankaya/Ankara
Türkiye
Contact:
IACES TED Üniversitesi Yerel Komitesi
TİMÖB '18 @ TED Üniversitesi | Ankara | Türkiye

Kayıtlar kapanmıştır, ilginize çok teşekkür ederiz!


Katılım ve içerik açısından Türkiye’nin en büyük öğrenci organizasyonlarının arasında yer alan TİMÖB (Türkiye İnşaat Mühendisliği Öğrencileri Buluşması) tamamen öğrenciler tarafından hazırlanıp; konferans, bilgi alışverişi ve öğrencilerin sektöre bir adım daha yaklaşması amaçlıdır.

TİMÖB ilk olarak ODTÜ IACES Topluluğu tarafından 2008 yılında sektörün ve kamunun önde gelen isimlerinin katılımlarıyla, Ankara’da ODTÜ’de yapılmıştır. Büyük bir başarıya ulaşan bu organizasyon, etkinliğin akabinde kurulan İMTB tarafından, her yıl farklı bir üniversitenin ev sahipliğini yapması kararı ile devam ettirilmiştir. Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden sonra sırası ile İstanbul Teknik Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Erciyes Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Pamukkale Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ev sahipliğinde yapılmıştır.

Geleceğin genç beyinleri olarak bizlerin Türkiye’deki ve dünyadaki mühendislik alanındaki gelişmelerden haberdar olmamızı sağlayacak TİMÖB, aynı zamanda gelecekteki meslektaşların sektöre atılmadan önce birbiriyle tanışmasını sağlar. İMTB bünyesinde yer alan ve her yıl farklı fikirlerin oylamaya sunulup, kazanan üniversitenin düzenlemiş olduğu buluşma vasıtasıyla, alanında uzman kişiler tarafından değerli bilgiler paylaşılmaktadır.

Kısaca TİMÖB; sınıflarda temeli atılan, sektöre fayda sağlamak amaçlı bir misyondur. Biz mühendislik adayları olarak bu misyonu bulunduğu noktadan ileriye taşımaya yönelik bir vizyonu kendimize hedef olarak belirledik. TİMÖB, işte bu vizyonun adıdır. Vizyon sahibi bir güruh olarak her yıl farklı üniversitelerden bir araya gelerek, sektöre ve sektördeki gelişmelere yönelik bir adım atıyoruz.

Bu sene 11’incisi gerçekleştirilecek olan TİMÖB, 27 Nisan – 1 Mayıs 2018 tarihlerinde, IACES TED Üniversitesi Yerel Komitesi tarafından TED Üniversitesi’nde  düzenlenecektir.

 

Katılım Ücretleri

150 TL (Konaklamalı – Öğrenci)

60 TL (Konaklamasız – Öğrenci)

200 TL (Konaklamalı – Mezun)

100 TL (Konaklamasız – Mezun)