Yapı Fuarı

0
When:
18 Haziran 2019 @ 12:21 – 22 Haziran 2019 @ 13:21
2019-06-18T12:21:00+03:00
2019-06-22T13:21:00+03:00
Where:
TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi
Cumhuriyet Mahallesi
Eski, Hadımköy Yolu Cd 9/1, 34500 Büyükçekmece/İstanbul
Türkiye
Yapı Fuarı @ TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi | İstanbul | Türkiye

 

Dünyayı Türkiye’de misafir ediyor

Yapı – TurkeyBuild İstanbul, Türkiye, Balkanlar, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Rusya ve BDT’den yapı sektörlerinin temsilcilerini bir araya getiriyor. En son ürün yeniliklerini tanıtma ve keşfetme fırsatı sunan etkinlikler, iş geliştirme platformları olarak da hizmet vermektedir. Ayrıca fuarlar endüstri profesyonellerini desteklemek ve sektöre fayda sağlamak için zengin içerikli iş programlarına da ev sahipliği yapar.

Bölgesel gücü arttırmayı hedefleyen nitelikli fuar içeriği

İş Geliştirme Paltformu Etkinlikleri, Konuk Ülke, Konuk Bölge, Hedef Pazar projeleri ve Altın Mıknatıs Stand Tasarım Ödülleri’ni kapsayan fuar içi etkinlikler inşaat sektörünün kurumsal itibar araçları haline geldi. Fuarlar bu nitelikleriyle Türkiye’nin inşaat sektöründe yükselen bir yıldız olmasına katkıda bulunuyor. Yapı Fuarı, yürüttüğü uluslararası işbirlikleriyle dünya genelindeki bilgi ve iş fırsatlarının bölgeye aktarılmasına aracılık ediyor.

Yapı – Turkeybuild İstanbul, ITE Group plc.’nin Türkiye ofisi olan YEM Fuarcılık tarafından düzenleniyor.

Dünya çapında yılda 150’yi aşkın fuar ve konferans düzenleyen ITE Group, dünyanın önde gelen uluslararası ticaret fuarları ve konferanslarının organizatörlerinden biridir. YEM Fuarcılık’ın 42 yıllık deneyimi ve ITE Group’un güçlü küresel ağı tek bir çatı altında birleşerek sektör için yeni iş fırsatları yaratıyor.

YEM Fuarcılık, BAU ve MosBuild gibi tanınmış inşaat sektörü fuarlarıyla işbirliği yaparak ticari işbirliğini geliştirmek ve ihracat odaklı projeler yürütmek için üreticiden nihai kullanıcıya kadar çok sayıda profesyoneli bir araya getiriyor.

Yorum Bırakın