Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

inşaatCV hakkındaki tüm görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletişim sayfamız veya canlı destek bölümümüzden bizler ile paylaşabilirsiniz. Yeni bir oluşum olduğumuzun farkındayız ve tavsiyeleriniz ile daha kullanışlı bir platforma dönüşmeyi hedeflemekteyiz.
  • Eğer ilanının inşaatCV'de yer almasını isteyen bir şirket iseniz, Kurumsal Üyelik hesabınızın olması gerekmektedir. Lütfen Kurumsal Üyelik hesaplarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.
  • Eğer doğru işvereni arayan bir aday iseniz, sistemimize üye olarak profilinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurun. İlanlar sayfasında kendinize en uygun ilanlara başvurunuzu yapabilir, veya firmaların sizi keşfetmesini bekleyebilirsiniz. Ayrıca tarafınıza güncel ilanlar hakkında bildirimler yapılacaktır.


    Eğer doğru adayı arayan bir firma iseniz, tarafımızla iletişime geçerek sistem ve fiyatlandırmalar hakkında detaylı bilgilendirme alabilirsiniz.

    • Bilgi güvenliğiniz bizim en büyük önceliklerimizdendir. Bu sebepten dolayı yüksek güvenlikli altyapıya sahip, SSL sertifikalı websitemizde, sadece sizin talebiniz doğrultusunda, bizim filtremizden geçmiş şirketler ile sizin onayınız doğrultusunda bilgilerinizi paylaşırız. Bilgileriniz yüksek korunaklı bilgi merkezlerimizde saklanmaktadır.
    • Bilgi güvenliğiniz bizim en büyük önceliklerimizdendir. Bu sebepten dolayı yüksek güvenlikli altyapıya sahip, SSL sertifikalı websitemizde, sadece sizin talebiniz doğrultusunda, bizim filtremizden geçmiş şirketler ile bilgilerinizi paylaşırız.